عزیز – گرامی اسلام سیاست جامعه اسلامی

عزیز – گرامی: اسلام سیاست جامعه اسلامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی حمله‌کننده‌ها به شهرداری دو موتورسوار ناشناس بودند / حراست شهرداری تهران

در حالی که پلیس خبر حمله به ساختمان مرکزی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را تکذیب می‌کند و روابط عمومی شهرداری هم از ارائه هر گونه خبری خودداری می‌کند، حراست

حمله‌کننده‌ها به شهرداری دو موتورسوار ناشناس بودند / حراست شهرداری تهران

حراست شهرداری تهران: حمله کننده ها به شهرداری دو موتورسوار ناشناس بودند

عبارات مهم : ایران

در حالی که پلیس خبر حمله به ساختمان مرکزی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را تکذیب می کند و روابط عمومی شهرداری هم از ارائه هر گونه خبری خودداری می کند، حراست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید: «دیشب، کمی از نیمه شب گذشته دو موتورسوار ناشناس بطری حاوی مواد اشتعال زا را به داخل ساختمان مرکزی شهرداری انداخته اند.»

چند ساعت پیش خبر حمله افراد ناشناس به ساختمان مهم شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران روی خروجی بعضی کانال های خبری قرار داده شد که حمله های اخیر افرادی از گروه ری استارت را تداعی می کرد. امین عارف نیا مدیرکل روابط عمومی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با اعتمادآنلاین عنوان را تکذیب نمی کند ولی از ارائه هر گونه اطلاعات خودداری می کند و می گوید: «به زودی در این مورد بیانیه صادر می شود.» ولی حراست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران این خبر را تأیید می کند. حمیدرضا قالیباف در مورد این اتفاق به اعتمادآنلاین می گوید: «این اتفاق 30 دقیقه بامداد اتفاق افتاد و عده زیادی در ساختمان نبودند.»

حمله‌کننده‌ها به شهرداری دو موتورسوار ناشناس بودند / حراست شهرداری تهران

او در مورد شرح اتفاق می گوید: «نیمه شب گذشته دو موتورسوار در حال حرکت یک بطری حاوی مواد اشتعال زا را به داخل ساختمان شهرداری پرتاب کردند که موجب بروز آتش سوزی جزئی در طبقه هم کف شد. نیروهای آتش نشانی به سرعت در جریان قرار گرفتند و در محل حاضر شدند و آتش جزئی که به راه افتاده بود به سرعت خاموش شد.»

به گفته قالیباف کسی در این اتفاق صدمه ندیده و خسارت وارده هم جزئی بوده هست. هنوز از عاملان این اتفاق خبری در دست نیست. با وجود تمام این خبرها تا اینجای کار پلیس به طور کلی وقوع اتفاق را تکذیب کرده هست. مدیر پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ به ایلنا گفته «هیچ حمله ای به ساختمان مرکزی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و همچنین ساختمان های جانبی آن نشده است.»

در حالی که پلیس خبر حمله به ساختمان مرکزی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را تکذیب می‌کند و روابط عمومی شهرداری هم از ارائه هر گونه خبری خودداری می‌کند، حراست

واژه های کلیدی: ایران | ساختمان | شهرداری | موتورسوار | پلیس پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs