عزیز – گرامی اسلام سیاست جامعه اسلامی

عزیز – گرامی: اسلام سیاست جامعه اسلامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی آووکادو با پوشش ضد فساد خوراکی

محققان موفق به اسپری یک پوشش ضد فساد و در عین حال خوراکی جهت آووکادو شده‌اند که طول عمر آن را دو تا سه برابر زیاد کردن می‌دهد. 

آووکادو با پوشش ضد فساد خوراکی

آووکادو با پوشش ضد فساد خوراکی

عبارات مهم : خوراکی

محققان موفق به اسپری یک پوشش ضد فساد و در عین حال خوراکی جهت آووکادو شده است اند که طول عمر آن را دو تا سه برابر زیاد کردن می دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ، ما قبلا در مورد پوشش های آزمایشی خوراکی ساخته شده است از ابریشم، ژلاتین گیاهی و کیتوسان که باعث زیاد کردن عمر بافایده میوه و سبزیجات تازه می شوند، شنیده بودیم، ولی در حال حاضر یک پوشش موسوم به Apeel از مواد گیاهی زائد ساخته شده است است که روی آووکادو اعمال می شود و در حال حاضر در فروشگاه های آمریکا فروخته می شود.

این پوشش که به وسیله یک شرکت آمریکایی موسوم به “Apeel Sciences” واقع در کالیفرنیا ساخته شده است از ترکیبات آلی غیر سمی مانند چربی ها و گلیسرولیپیدها، که از دور ریز پوست، دانه و پالپ انواع متفاوت سبزیجات و میوه ها گرفته می شود، ساخته شده است است.

آووکادو با پوشش ضد فساد خوراکی

این پوشش، بی رنگ، بی بو و بدون مزه است و معمولا از فرایند غوطه ور شدن جهت اعمال آن روی میوه ها و سبزیجات استفاده می شود.

این پوشش به ایجاد یک محافظ کمک می کند که مانع از خروج رطوبت به خارج از میوه ها یا سبزیجات، و موجب به حداقل رسیدن میزان ورود اکسیژن به داخل آنها می شود.

محققان موفق به اسپری یک پوشش ضد فساد و در عین حال خوراکی جهت آووکادو شده‌اند که طول عمر آن را دو تا سه برابر زیاد کردن می‌دهد. 

به گفته شرکت سازنده، این پوشش موجب زیاد کردن دو تا سه برابری طول عمر محصولات می شود.

این پوشش نه تنها میزان هدررفت میوه و سبزیجات را بر اثر خراب شدن کم کردن می دهد، بلکه در صورت استفاده به وسیله تولیدکنندگان، موجب می شود تا دیگر نیازی به چیدن میوه های نرسیده و صبر کردن جهت رسیدن آنها در کشتی یا انبار فروشگاه ها نباشد.

علاوه بر این، چون Apeel از مواد مورد تایید شرکت های بهداشتی ساخته شده است هست، می توان از آن روی میوه ها و سبزی های ارگانیک، عوض کردن نکرده در اوضاع ارگانیک بودن آنها استفاده کرد.

آووکادو با پوشش ضد فساد خوراکی

واژه های کلیدی: خوراکی | آووکادو | سبزیجات | استفاده | سبزیجات | فروشگاه | اخبار علمی و آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs